Pamatuj, každý tě dokáže milovat, pokud slunce svítí.
Ale během bouře zjistíš, komu na tobě skutečně záleží.
...
Tento blog je propojen s mým osob.blogem

My story number one (0.0) - Introduction and acquaintance with characters.

29. srpna 2018 v 20:50 | Kate |  Stories
Ahojte. Tak jsem se konečně rozhodla Vám sem napsat první Úvod prvního příběhu o kterém Vám sem chci psát a jak už jsem v předešlém uvítacím článku zmiňovala, tak to bude příběh z mého předešlého blogu úplně od znova, ale v úplně jiném slovasmyslu a slovotvorbě. Snad se Vám Úvodní část bude líbit a budete chtít první část. Takže jdeme na to. :-)
..
Ahoj přátelé, toto jsem já, Klára.


Je mi 17 let, mám přítele o rok staršího, bydlím v Praze a moje největší hobby jsou nakupování s mojí nejlepší kamarádkou Bárou, cestování a hudba. V tomto příběhu vám povím o mém ne moc zajímavém životě, ve kterém se se mnou objeví další 3 postavy. Můj přítel Honza, můj bejvalý přítel Martin a nejlepší kamarádka Bára. V dalších částích vám postupně představím dalších pár postav jako je moje sestra Andrea, moje mamka Sofie, můj otec Alexandr (zkráceně Ali), nový kamarád Petr a spousty dalších.
Takže teť vám zatím povím o prvních třech.
..
Tohle je můj přítel Honza
Je mu 18 let. Od pohledu je to krásný mladý kluk. Jeho povaha je milá, obětavá, přátelská, milující. Umí být také občas výbušný když ho někdo naštve, ale to se dočtete až o několik částí dál. Jeho hobby je fotbal, filmy, hudba a jeho auto černá Audi A8 třídveřák v kombíku a v tuningu.
Známe se už 2 roky ze střední školy, kdy já nastupovala do prváku a on byl ve druháku. Chodíme spolu už rok a je to krásný vztah.
..
Další na řadě je můj bývalý kluk Martin
Martin je od pohledu stejně jako můj přítel Honza krásný a mladý kluk. Je mu 18 let. Jeho povaha je hodná, přátelská, obětavá, provokativní a výbušná. Nemá rád mého přítele Honzu a snaží se mě i přes všechny blbosti dostat zpět. Jeho hobby je jízda na kole, hry, hudba a já. Známe se už od mateřské školky a jelikož jsme i od malinka sousedi (bydlíme v jedné ulici naproti sobě), tak jsme byli i nejlepší kamarádi do té doby, než jsme se do sebe zamilovali. Chodily jsme spolu asi od třetí nebo čtvrté třídy až do tý doby, než jsme se hodně pohádali den po nástupu na střední školu a já si půl roku po nástupu do prváku na střední škole našla Honzu. Chvíli jsme dělali jako by jsme se neznali a potom když jsme se náhodou potkali při cestě ze školy dom před našimi baráky, začal se mi omlouvat. Já jsem se jen otočila a měla jsem ho na háku a mám ho až do dnešní doby (ano, už je to rok) a on mě furt pozoruje a otravuje. To už se ale dočtete v ostatních částech.
..
Poslední je moje nejlepší kamarádka Bára
Bára je od prvního pohledu velmi sympatická holka se smyslem pro humor. Je jí 17, stejně jako mě a je to moje nejlepší kamarádka. Její povaha je milá, přátelská, úsměvavá, zábavná, občas náladová, nervózní, vyjevená a občas se i dokáže naštvat. Její hobby jsou nakupování se mnou, hudba, cestování, kluci, móda. Známe se už od páté třídy, od jejího přestupu k nám. Už od první chvíle jsme si padli do oka a od té doby jsou z nás nejlepší kamarádky. Nemá moc v lásce Martina za to jak se ke mě choval a také nemá ráda, když se mi něco stane. To je pak jak stíhačka, kterou zrovna nastartujete.
..
Snad se vám líbí moje úvodní část a budete se těšit na první část. Předem se omlouvám, pokud ta část bude moc dlouhá, ale tak to má u příběhu přece být.. :-) Takže u další části Ahoj! :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 30. srpna 2018 v 16:41 | Reagovat

Aha, tohle jsem si asi měla přečíst jako první...:-D Teda všichni jsou tak krásní. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama