Pamatuj, každý tě dokáže milovat, pokud slunce svítí.
Ale během bouře zjistíš, komu na tobě skutečně záleží.
...
Tento blog je propojen s mým osob.blogem

Září 2018

My story number one (0.03)

2. září 2018 v 22:26 | Kate |  Stories
Kapitola 3.

Big Secret


Přemítala jsem si to v hlavě celou dobu a moje myšlenky jako by se vytratily někam do ústraní mi nemohli být nápomoci k této otázce. Nevěděla jsem v tu chvíli co dělat. Jestli jít za Martinem a zeptat se ho jestli to byla opravdu realita, nebo se mi to jen zdálo nebo jestli jsem to měla nechat být a zapomenout na to. Chtěla jsem na to zapomenout. Vstala jsem z postele a šla jsem do koupelny vykonat ranní hygienu. Když jsem si vyčistila zuby, umyla obličej, vyčistila uši a učesala se, šla jsem do svého pokoje se převléci do nějakých klasických domácích věcí jako bylo tílko a kraťasy. Hlad jsem neměla, tak jsem si znovu sedla na postel a přemýšlela jsem, co budu celý den dělat. Najednou mi zabzučel mobil, že mi přišla nová SMS. Koukla jsem se na mobil a opravdu jsem tam měla novou zprávu. Byla od Honzy. Hned jsem si připadala líp, jelikož jsem se bála, že bude od Martina, tak jsem ji hned otevřela a četla jsem:
Dobré ráno lásko. Doufám že ses mi vyspinkala do růžova. Za chvíli jsem u tebe, tak jdi pomalu před hlavní dveře na mě čekat. Těším se na tebe, miluju Tě. Honza
V tom okamžiku se mi objevil úsměv na tváři, že mám o plány postaráno. Zvedla jsem se z postele a pomalým krokem jsem šla po schodech dolů, směr k hlavním dveřím. Sotva jsem vyšla ven, zahlédla jsem jak naproti u hlavních dveří je Martin, sedíc na schodech a koukajíc na mě. Mnou najednou proběhl mráz po zádech a zastavila jsem se. V hlavě se mi honily furt dokola jedny a ty samý otázky, které se mi honily ráno sotva jsem se vzbudila. Ze slušnosti jsem ho chtěla pozdravit, ale z hloubky duše to nešlo. Začala jsem být v panice. Odvrátila jsem hlavu na jeden konec ulice, když tu najednou vidim jak přijížděla černá Aosmičková audina.
AA, miláček je tu jsem si s úsměvem na tváři sama pro sebe řekla.